feeBLOG

W przystępny sposób przybliżamy różne aspekty rzeczywistości e-sklepów. Czasem spoglądamy na nie od innej strony. Uważamy, że warto poznać różne punkty widzenia i wyciągać wnioski.

[Samo]obsługa

W realu nie ma specjalistycznych sklepów samoobsługowych. Natomiast w internecie w takiej formule działa większość z e‑sklepów. Jak wykorzystać wiedzę doświadczonych sprzedawców, by lepiej obsłużyć klienta e‑commerce? Z pomocą przychodzi sztuczna inteligencja.

Długi ogon klienta

Skuteczność działań sprzedażowych w kanałach zdalnych zależy od narzędzi, którymi dysponujemy. Klienci z czasem uodparniają się na wszędobylski marketing. Trzeba zmieniać strategie albo sprawić, że docenią jego przydatność…

AI ♥ HI

Gwałtowny rozwój Sztucznej Inteligencji (AI) stał się możliwy między innymi dzięki zgromadzonym w niewyobrażalnych ilościach danym. Algorytmy poprawiające zdjęcia z mikroskopijnych matryc w telefonach stały się tak dobre, bo miały morze zdjęć do analizy.

Chatbot – obsługa czy sprzedaż?

Chatboty do jednego worka wrzucone… A przecież różnią się, spełniają inne funkcje. Czym się różnią?

Jak szybko i skutecznie kupić najlepszy produkt?

Kiedy nie jesteś ekspertem w danej dziedzinie, tytuł brzmi trochę jak początek poradnika dla opornych. Zdecydowana większość z nas nie uwierzy w skuteczność. A jednak…