Sklep z kosmetykami

Twój klient trafia do sklepu – czyta, szuka, gubi się w natłoku informacji i różnorodności produktów, nie wie jak to wszystko ze sobą połączyć i czym się kierować. A przecież przede wszystkim chce otrzymać produkt odpowiedni do swoich potrzeb.

Jakie wsparcie otrzyma od Ciebie? Ilu takich klientów jest w stanie obsłużyć zespół Twoich doradców?

Z rozwiązaniem feeCOMPASS o wiele więcej!

Kosmetyk to jeden z przykładów produktu, względem którego nie ma wątpliwości, że nawet najlepszy, ale dobrany niewłaściwie staje się bezwartościowym lub nawet szkodliwym. Bez wnikania w szczegóły składów, działania i rekomendacji producenta już przy kilku podobnych produktach klient ma problem w dokonaniu wyboru. Proces zakupów znacznie się wydłuża, a decyzja o finalizacji zakupu oddala się.
Dodanie narzędzia feeCOMPASS w e‑sklepie umożliwia eliminację powyższych problemów.

Zainstalowanie wtyczki nie zaburza konstrukcji strony, w doskonały sposób integruje się z nią i nie stanowi obciążenia serwera.

Opracowany przez Twoich specjalistów zestaw kilku prostych pytań, w łagodny sposób przeprowadza przez skomplikowany proces doboru produktu, który spełnia oczekiwania Twojego klienta. Pytania dobierasz w sposób umożliwiający sprofilowanie klientów odwiedzających Twój sklep.

Już minimalny zestaw odpowiedzi daje rekomendacje produktów i zachęca do przejścia do pozostałych opcji.

Każda następna opcja doprecyzowuje profil klienta, a aplikacja bezproblemowo rozwiązuje coraz to trudniejszy algorytm wyboru i natychmiastowo prezentuje rekomendacje oparte o fachową wiedzę doradców.

Zobacz wyniki, jakie osiągnęło Creamy.pl, używając feeCOMPASS

Wyróżnij się wśród sprzedawców i dostarcz swoim klientom łatwe i przyjazne narzędzie feeCOMPASS, które przeprowadzi ich przez skomplikowany proces wyboru. Implementacja rozwiązania jest prosta, a efekty zastosowania przyczynią się do rozwoju Twojego biznesu.