Categories
Case studies

Wdrożenie w Creamy.pl

feeCOMPASS wspiera klientki Creamy.pl równie fachową poradą, na jaką mogły dotychczas liczyć tylko w sklepie stacjonarnym.

x 3

Klikalność pierwszej rekomendacji (CTR)

Klikalność pierwszej pozycji wyników Ankiety Potrzeb w stosunku
do pierwszej pozycji na zwykłej liście produktów.

+35% do +85%

Wzrost konwersji sprzedaży

Średni wzrost dla nowych klientów korzystających z Ankiety Potrzeb w porównaniu klientów obsługiwanych bez użycia Ankiety w tym samym okresie.
Wartość konwersji waha się w zależności od prowadzonych działań marketingowych.

Klient

Creamy.pl kosmetyki naturalne

Ruch

Miesięcznie klientów: 20 000

Platforma

WooCommerce

Wdrożenie feeCOMPASS

Ankieta Potrzeb zbierająca preferencje klienta (7 pytań) i generująca 6 indywidualnie dobranych rekomendacji produktowych dla klienta.

Korzyści

ułatwia podejmowanie decyzji – poprzez odpowiedź na kilka prostych pytań, klient otrzymuje spersonalizowane rekomendacje zgodne z swoimi potrzebami i preferencjami

oszczędza czas – komunikuje się zrozumiałym językiem, a już minimalny zestaw odpowiedzi daje rekomendacje produktów i zachęca do dokończenia ankiety, dostarczając wiedzy o potrzebach Twoich klientów

Ankietę Potrzeb doceniają zwłaszcza nowe klientki, które zyskały możliwość doboru optymalnych kosmetyków on-line zaledwie w kilka minut, bez znajomości naszego asortymentu. Już w pierwszych tygodniach stosowania odnotowałyśmy dwukrotnie większe zainteresowanie najlepiej dopasowanym produktem, w porównaniu do wejść na pierwszą ofertę w dotychczasowy sposób.

Agnieszka Jaśkiewicz
Head of Sales & Marketing