Kategorie
Artykuły

Jak szybko i skutecznie kupić najlepszy produkt?

Kiedy nie jesteś ekspertem w danej dziedzinie, tytuł brzmi trochę jak początek poradnika dla opornych. Zdecydowana większość z nas nie uwierzy w skuteczność.

Kategorie
Artykuły

Chatbot – obsługa czy sprzedaż?

Chatboty do jednego worka wrzucone… A przecież różnią się, spełniają inne funkcje.

Kategorie
Case studies

Wdrożenie w Creamy.pl

feeCOMPASS wspiera klientki Creamy.pl równie fachową poradą, na jaką mogły dotychczas liczyć tylko w sklepie stacjonarnym. Korzyści ułatwia podejmowanie decyzji – poprzez odpowiedź na kilka prostych pytań, klient otrzymuje spersonalizowane rekomendacje zgodne z swoimi potrzebami i preferencjami oszczędza czas – komunikuje się zrozumiałym językiem, a już minimalny zestaw odpowiedzi daje rekomendacje produktów i zachęca do […]

Kategorie
Artykuły

Długi ogon klienta

Skuteczność działań sprzedażowych w kanałach zdalnych zależy od narzędzi, którymi dysponujemy. Klienci z czasem uodparniają się na wszędobylski marketing. Trzeba zmieniać strategie albo sprawić, że docenią jego przydatność…

Kategorie
Artykuły

AI ♥ HI

Artificial Intelligence loves Human Intelligence.
Gwałtowny rozwój Sztucznej Inteligencji (AI) stał się możliwy między innymi dzięki zgromadzonym w niewyobrażalnych ilościach danym. Algorytmy poprawiające zdjęcia z mikroskopijnych matryc w telefonach stały się tak dobre, bo miały morze zdjęć do analizy.

Kategorie
Artykuły

[samo]obsługa

W realu nie ma specjalistycznych sklepów samoobsługowych. Natomiast w internecie w takiej formule działa większość z e-sklepów. Jak wykorzystać wiedzę doświadczonych sprzedawców, by lepiej obsłużyć klienta e-commerce? Z pomocą przychodzi sztuczna inteligencja.